بلاگ

تاثیر ساک دستی تبلیغاتی برای هدیه به دوستان

ساک دستی تبلیغاتی از وسایلی است که از زمان قدیم تا به امروز وجود داشته و می توانید آن ها را در هر جایی پیدا کنید چرا که ساک دستی تبلیغاتی یک تبلیغ پر سود است.

ساک دستی تبلیغاتی یکی پرکاربرد ترین و پرمصرف ترین هدایای تبلیغاتی است چرا که علاوه بر هدیه در حمل وسایل نیز کاربرد دارد و ساک دستی تبلیغاتی یک تبلیغ کننده حرفه ای است.

ساک دستی تبلیغاتی چیست؟

آیا به جلد ساک دستی تبلیغاتی دقت کرده اید؟ چه چیزی روی آن نوشته شده است؟

امروزه در بیشتر فروشگاه ها و فروشنده ها ، یک ساک دستی تبلیغاتی مختص به برند خود را دارند که برای مشتریان طراحی شده است تا مشتریان بتوانند به راحتی خرید خود را حمل کنند و دلیل دیگر وجود این ساک دستی تبلیغاتی ، تبلیغ برند خود برای افراد است.

توجه به این داشته باشید که شما در دست یک فرد یک ساک دستی تبلیغاتی با طرح زیبایی را می بینید و نا خودآگاه توجهتون به نوشته روی ساک دستی تبلیغاتی می رود ، حس کنجکاوی اون لحظه درون شما ایجاد می شود که درباره اون برند بدانید تا شاید بتوانید از آن برند خرید کنید.

ساک دستی تبلیغاتی یک نوعی از بسته بندی است که حتی می توانید از آن به عنوان یک هدیه استفاده کنید. طراحی زیبا و فانتزی به کار رفته در ساک دستی تبلیغاتی نشان دهنده سلیقه شما و نسبت اهمیت شما به آن شخص است.

کاربرد ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی کاربرد های زیادی دارد که به آنها می پردازیم:

 • استفاده از ساک دستی تبلیغاتی در رابطه با کالاهای فروشگاهی مانند: پوشاک ، مواد غذایی ، آرایشی و بهداشتی و... استفاده کرد
 • استفاده از ساک دستی تبلیغاتی در رابطه با هدیه ، این کاربرد دو نوع دارد : یکی به صورت هدیه به دوستان و آشنایان و دومی هدیه دادن به شخصی که ما به آن احترام می گذاریم مثل هدیه دادن به رئیس ، همکار و... .
 • استفاده از ساک دستی تبلیغاتی در رابطه با بسته بندی هدایایی که در جمعیت زیاد داده می شود مانند سمینار ها ، گرهمایی و... می باشد که در این ساک دستی تبلیغاتی لوازمی مانند ست مدیریت ، لوح و... می گذارند.

انواع ساک دستی تبلیغاتی

ساک دستی تبلیغاتی انواع مختلفی از نظر جنس دارد که به آنها می پردازیم:

 • ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای

ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای از جنس های مختلفی تشکیل می شود و در ساک دستی تبلیغاتی ، این نوع ساک دستی انواع بیشتری دارد چرا که با پارچه های متفاوت ساخته می شود.

 • ساک دستی تبلیغاتی پرسی

ساک دستی تبلیغاتی پرسی یک نوع از ساک دستی تبلیغاتی پارچه ای است. این نوع ساک دستی برای نگهداری محصولاتی با وزن کم مناسب‌تر می‌باشد.

 • ساک دستی تبلیغاتی سوزنی

در تولید ساک دستی تبلیغاتی سوزنی به روش دوختی  امکان تولید محصولی مقاوم با استحکام بالا وجود دارد. این ساک دستی‌ تبلیغاتی توسط نیروی انسانی با چرخ خیاطی‌های صنعتی دوخته می‌شوند. به همین دلیل زمان تولید و قیمت آن از ساک دستی‌های پرسی بالاتر می‌باشد.

 • ساک دستی تبلیغاتی متقال

ساک دستی تبلیغاتی متقال از طبیعت است و چون از طبیعت گرفته شده است لازم به بازیافت ندارد چرا که جذب محیط می شود و صدمه ای به طبیعت وارد نمی کند.

 • ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی

ساک دستی تبلیغاتی پلاستیکی یا همان بگ‌های پلاستیکی یکی از ساک دستی‌های پر استفاده می‌باشند که با چاپ نایلون و نایلکس شناخته می‌شوند.

 • ساک دستی تبلیغاتی برزنتی

ساک دستی تبلیغاتی برزنتی یکی دیگر از انواع ساک دستی تبلیغاتی پارچه‌ای است که به علت جنس ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ضخیم و مقاوم پارچه‌‌ی آن از دوام و استحکام بسیار بالایی در برابر فشار، وزن زیاد و تیزی اجاسم برخوردار می‌باشد.

 • ساک دستی تبلیغاتی کاعذی

ساک دستی تبلیغاتی دو نوع وجود دارند:

 1. ساک دستی تبلیغاتی کرافت

این ساک دستی‌ها بدون روکش هستند. بهترین چاپ ساک دستی تبلیغاتی کرافت ، چاپ تک رنگ است که این موضوع باعث پایین آمدن قیمت آن می‌شود اما قابلیت چاپ چند رنگ روی تمام قسمت‌ها را در دو نوع چاپ آن افست می‌باشد.

 1. ساک دستی تبلیغاتی گلاسه

ساک دستی تبلیغاتی گلاسه یکی از انواع ساک دستی تبلیغاتی کاغذی است. دارای روکش سلفونی مات یا براق است. نوع چاپ روی آن افست تمام رنگی در تمامی قسمت‌های آن است.

آیا ساک دستی تبلیغاتی می تواند برای هدیه مناسب باشد؟

هدیه دادن یکی از کارهایی است که از زمان قدیم تا به امروز وجود داشته و در زمان هایی مثل تولد ، عروسی و... نیز هدیه می دهند.

ساک دستی تبلیغاتی برای حمل و نقل کالا ها استفاده می شود ولی ساک دستی تبلیغاتی ، دیگر هم هستند که برای تزئینات کادو استفاده می شوند و زیبایی کادو را چند برابر میکند.

با استفاده از ساک دستی تبلیغاتی شما می توانید بهترین ها را به دوستان خود هدیه دهید.

برای داشتن یک ساک دستی تبلیغاتی زیبا و با کیفیت ، از برین گیفت دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *