بلاگ

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟ ، یکی از شیک ترین و پرکاربرد ترین هدایای تبلیغاتی است. ست مدیریتی تبلیغاتی از جمله لوازمی است که باعث شیک تر دیده شدن میز شما ،و مرتب و منظم بودن شما در محل کار، نیز می شود. برین گیفت با بهترین ست های مدیریتی تبلیغاتی همراه شما است که بتوانید از زیبا ترین ها استفاده کنید.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی از لوازم هایی مانند خودکار ، کیف پول ، دفتر و... می شود که در هر ست مدیریتی ، متفاوت است که بسته به سلیقه شما است. ست مدیریتی تبلیغاتی لوازمی است که یک کارمند ، مدیر و... به آن احتیاج پیدا می کنند. هنگام خرید ست مدیریتی ، نیاز به دقت بیشتری دارید چرا که ست مدیریتی با کیفیت مناسب از الزامات خرید ست مدیریتی تبلیغاتی است پس برای خرید ست مدیریتی باید به کیفیت آن نیز توجه داشته باشید.

ست مدیریتی تبلیغاتی این امکان را می دهد تا دسترسی راحت تری به وسایل مورد نیاز یک فرد در محل کار را داشته باشید ؛ علاوه بر اینکه ست مدیریت در محل کار مورد استفاده قرار می گیرد ، می توان از ست مدیریت برای یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای عزیزانتان نیز استفاده کرد. ست مدیریتی یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای هر فرد است که علاوه امکاناتی که ست مدیریت در اختیار عزیزانتان قرار می دهد یک هدیه پرکاربرد و شیک است.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

انواع ست مدیریتی تبلیغاتی

همانطور که از نامش پیداست ست مدیریتی برای مدیران و کارمندان مورد استفاده قرار می گیرد.

ست مدیریتی تبلیغاتی از لوازم های مختلفی مثل خودکار ، دفتر ، جاکلیدی و... تشکیل می شود که بسته به سلیقه شما نیز می توانید لوازم آن را تغییر داده و وسایل مورد نیاز خود را در ست مدیریت خود قرار دهید.

ست مدیریتی انواع مختلفی دارد که بسته به سفارش و سلیقه شما انتخاب می شود و مورد استفاده قرار می گیرد در ادامه به انواع ست مدیریت می پردازیم:

ست مدیریتی تبلیغاتی چرم:

ست مدیریتی تبلیغاتی چرم را می توان به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم کرد که به آن می پردازیم:

 • ست مدیریتی تبلیغاتی چرم طبیعی:

ست مدیریتی هدیه ای زیبا و ارزشمند است که خوش سلیقه بودن شما را نشان می دهد و استفاده از چرم طبیعی در ست مدیریتی ، زیبایی و خوش سلیقه بودن شما را نیز نشان می دهد.

چرم طبیعی در ست مدیریتی علاوه بر زیبایی از کیفیت خوب آن هم بی نسیب نمی شوید اما باید این را در نظر داشته باشید که چرم طبیعی در برابر آب و عطر نمی تواند شکل ظاهری خود را حفظ کند که باعث پوسیدگی چرم طبیعی می شود.

 • ست مدیریتی تبلیغاتی چرم مصنوعی:

چرم مصنوعی در ست مدیریتی مانند چرم طبیعی است اما در برابر آب و عطر مقاومت دارد و شکل ظاهری خود را از دست نمی دهد. چرم مصنوعی در ست مدیریت نسبت به چرم طبیعی در ست مدیریت از قیمت و کیفیت پایین تری برخوردار است.

نیم ست مدیریتی تبلیغاتی :

نیم ست مدیریتی تبلیغاتی، همانطور که از اسمش پیداست می توانید با نصف ست مدیریتی یک هدیه زیبایی را به عزیزانتان یا همکارانتان بدهید.

 لوازم نیم ست مدیریتی تبلیغاتی می توانید خودتان بر اساس سلیقه تان در ست مدیریتی خود قرار دهید. پس با خیال راحت و بدون هیچ مشکلی می توانید نیم ست مدیریتی تبلیغاتی محبوب خود را بسازید و داشته باشید اما به این نکته توجه داشته باشید که لوازم مورد نیاز در ست مدیریت اولویتش از سلیقه مهم تر است پس به درستی انتخاب کنید.

ست مدیریتی تبلیغاتی دیجیتال:

ست مدیریتی تبلیغاتی دیجیتال یک هدیه تبلیغاتی به شمار می رود ، که این ست مدیریتی برای هدیه دادن به شرکت های بزرگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از نکاتی که می توان برای این ست مدیریتی گفت ، کیفیت بالا و هدیه تبلیغاتی مناسب برای هر فرد است.

به این نکته توجه داشته باشید که در ست مدیریتی تبلیغاتی دیجیتالی لوازم مورد نیاز و درستی را انتخاب کنید چرا که ست مدیریت دیجیتالی نسبت به ست مدیریتی های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

ست مدیریتی تبلیغاتی رومیزی:

این ست مدیریت برای همه نوع میزی مناسب بوده و می توانید در مکان های مختلف از آن استفاده کنید. این ست مدیریتی تبلیغاتی لوازم زیادی ندارد و حتی می توانید برای میز های کوچک هم استفاده کنید. بیشتر مدیر های شرکت های مختلف از این ست برای منظم بودن میز خود استفاده می کنند.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی فلزی:

ست مدیریتی تبلیغاتی فلزی را می توانید برای میز های سبک و مدرن استفاده کنید چرا که این ست مدیریت همخوانی خوبی با این میز ها دارد. این ست مدیریتی فلزی یک ست ساده است و طراحی خاصی ندارد اما نسبت به بقیه ست مدیریتی مقرون به صرفه و ارزان تر است.

ست مدیریتی تبلیغاتی زنانه:

شاید با خود بپرسید که چرا باید همچین ست مدیریتی وجود داشته باشد؟

اگر دقت کرده باشید بیشتر ست مدیریت ها برای مردان هستند. با پیشرفت جامعه ، امروزه کشور عزیزمان خانم هایی پر تلاش و با اراده ای وجود دارند که آنها نیز سزاوار داشتن یک ست مدیریتی خوب و مناسب هستند.

ست مدیریت زنانه یک هدیه تبلیغاتی خوب برای مدیر و همکاران خانم می باشد. در ست مدیریت زنانه ، لوازم هایی که برای خانمان مورد نیاز است در آن قرار می گیرد و رنگ ها و طراحی به کار رفته در این ست مدیریتی ، مختص به بانوان کشور است.

نکات مهم برای خرید ست مدیریتی تبلیغاتی 

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟ قبل از خرید ست مدیریتی باید نکاتی را برای آشنایی بهتر با ست مدیریتی بدانید تا در هنگام خرید کالای بی کیفیت و جنس تقلبی را به شما نفروشند و با شناخت درست از ست مدیریتی می توانید هدیه مناسب برای عزیزانتان یا خودتان تهیه کنید.

به این عبارات برای خرید ست مدیریتی تبلیغاتی توجه فرمایید:

 • سادگی در طراحی تمامی اجزای ست مدیریتی
 • استفاده از تم رنگی مناسب و هماهنگ با میز و صندلی
 • هماهنگی در اندازه و ابعاد هر بخش از ست مدیریتی
 • کاربردی بودن در کنار زببایی و شیک بودن ست مدیریتی
 • نظم دادن به وسایل روی میز و داشتن فضای مناسب برای نگهداری وسایل
 • توجه به مواد به کار رفته برای ساخت ست مدیریتی
 • توجه به ابعاد و امکانات میز هنگام خرید ست مدیریتی
 • داشتن دوام استحکام ست مدیریت با توجه به حجم
 • دسترسی راحت و انعطاف پذیری اجزای ست مدیریتی
 • داشتن اجزای به اندازه کافی برای جلوگیری از شلوغی زیاد روی میز

مزایای استفاده از ست مدیریتی تبلیغاتی

وقتی که برای مدیر یک شرکت ست مدیریتی را به عنوان هدیه در نظر می گیرید، در واقع به او می گویید که برای همکاری خود ارزش قائل هستید. این ست مدیریتی تبلیغاتی علاوه بر تاثیری که روی فرد دارند معمولا از خرید هدایا به صورت تک تک هزینه مناسب تری دارند زیرا که مجموعه از آیتم ها را همزمان تهیه می کنید و در صورتی که از یک مرکز تهیه کنید در تعداد بالا می توانید با قیمت تمام شده پایین تری این آیتم را تهیه کنید.

عوامل موثر در قیمت ست مدیریتی تبلیغاتی

بعد از آن که با نکات مهم درباره ست رومیزی اداری آشنا شدید، عوامل موثر بر قیمت آن را نیز بررسی کنید. جنس، کیفیت و مدل سه عامل مهمی هستند که روی قیمت ست رومیزی اداری تاثیر می‌گذارند. این سه عامل را در ادامه بررسی می‌کنیم:

 • جنس ست مدیریتی تبلیغاتی

جنس در ست مدیریتی تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد چرا که انواع مختلفی از جنس مثل فلزی ، چرمی و... وجود دارد که هرکدام از آن ها قیمت های متفاوتی دارد.

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟

 • کیفیت ست مدیریتی تبلیغاتی

کیفیت نیز در تعیین قیمت تمام شده برای هر ست رومیزی موثر است. این عامل مشخص میکند که دوام آن چقدر است و تا چه اندازه می‌توانید از آن استفاده کنید.

 • مدل ست مدیریتی تبلیغاتی

مدل‌های مختلفی از انواع ست رومیزی در بازار وجود دارد. برخی از آن‌ها تعداد اقلام متفاوتی یا حجم کمتری دارند. از این رو مدل یکی از مهمترین عوامل برای تعیین قیمت است و بسته به مدل قیمت متفاوت می‌شود.

قیمت ست مدیریتی تبلیغاتی

ست مدیریتی تبلیغاتی چیست؟ قیمت ست مدیریت تبلیغاتی؟ باید این موضوع را به شما بگوییم که قیمت ست های مدیریتی بستگی به خواسته شما دارد. گاهی ممکن است شما ازچرم طبیعی یا چاپ دلخواه خود استفاده کنید یا گاهی ممکن است سما از چرم مصنوعی و رنگ های دیگر این محصول استفاده کنید. قیمت این محصول با انتخاب شما هماهنگ است و برین گیفت می تواند این اطمینان را به شما بدهد که به صرفه ترین خرید را خواهید داشت و هزینه کم و هدیه ای عالی خواهید داشت.

ست مدیریتی تبلیغاتی  یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب ، زیبا و شیک است که هدیه دادن آن به عزیزان علاوه بر زیبایی و شیک بودن هدیه ، می توان از آن برای مدت های طولانی استفاده کرد و با هربار استفاده به یاد شما خواهند افتاد.

هدایای تبلیغاتی زیادی از جمله خودکار تبلیغاتی ، لباس کار تبلیغاتی و... نیز وجود دارد که می توانید از برین گیفت تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت برین گیفت ویا با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *