بلاگ

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

سفارش لیوان های بلیغاتی

جهت سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده با ما همراه باشید.یکی از محصولات بسیار ویژه  در گروه هدایای تبلیغاتی ،سفارش لیوان های عمده  است.لیوان تبلیغاتی به دلیل زیبایی و جذابیت بالایی که دارد مخاطب های خاص و زیادی را جلب کرده است .این لیوان تبلیغاتی در شرکت و کارخانه های زیادی به صورت های مختلف تولید و به فروش میرسد.بیشتر خریدار های این لیوان های تبلیغاتی شرکت ها ، نوجوانان هستند که برای هدیه و میز های کار  خود با عنوان سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده  استفاده می کنند.کسب و کار های بزرگ به دنبال راهی برای گسترده کردن و تبلیغات برند خود هستند. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین کار سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

لیوان های تبلیغاتی چیست؟

امروزه یکی از با خلاقیت ترین تبلیغات ارائه ی اطلاعات بر روی لیوان های تبلیغاتی است که باعث دیده شدن بیشتر تبلیغات شما میشود.لیوان های تبلیغاتی امروزه یکی از بهترین هدایایی است که بازدهی بالایی در تبلیغات برای دیده شدن به وجود آورده است .اگر صاحب یک بیزنس خاص هستید میتوانید با لیوان های تبلیغاتی خاص تعداد زیادی مشتری پولساز را به طرف خود جذب کنید.

لیوان ها و ماگ ها لوازم های پر کاربرد هستند که بیشتر افراد ازآنها استفاده میکنند، در سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده (ماگ،پلاستیکی ؛شیشه ای و....) با چاپ لوگو یا تبلیغات خود آن را خاص و منحصر به فرد میکنید. برای رونق تبلیغات خود باید از ماگ های قیمت مناسب استفاده کرد و میتوانید کنارهر فروش یک مینی ماگ هم هدیه بدهید.

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

لیوان های تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

از نام این محصول میتوانید کاربرد آن را متوجه شوید. لیوان های تبلیغاتی همان لیوان معمولی است . اما این محصول به تفاوت عمده با سایر لیوان ها دارد که آنها را به یک ابزار کار آمد در دنیای کار تبلیغات و بازاریابی تبدیل کرده است.شما میتوانید با توجه به نیاز تبلیغاتی خود بر روی  بدنه این لیوان ها اطلاعات تبلیغاتی مورد نیاز خود را درج کنید . هدیه دادن و فروش این محصول باعث میشود تبلیغات شما رونق پیدا کند . زمانی که سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده را ثبت میکنید یا از برند خود به فروش می رسانید آنها همیشه جزئیات برند شما را به یاد خواهند داشت.

چه اطلاعاتی را می توان بر روی لیوان های تبلیغاتی درج نمود؟

شما باید با توجه به نیاز و نوع خدمات کسب و کارتان بدون هیچ محدودیتی اطلاعات مختلف را روی لیوان های تبلیغاتی درج کنید .رایج ترین تبلیغ (چاپ) بر روی لیوان تبلیغاتی شما امروزه بیشترین کاربرد را برای بیزنس های مهم دارد.

اطلاعات چاپ تبلیغاتی به شرح زیر است:

نام برند

لوگوی شرکت

شماره تلفن

آدرس

شعار تبلیغاتی

جزئیات خدمات و.....

 سفارش لیوان تبلیغاتی عمده

سفارش لیوان تبلیغاتی عمده

لیوان های تبلیغاتی چند نوع هستند؟

لیوان های تبلیغاتی با (نوع+رنگ+ساختاربدنی) مختلفی ساخته می شوند .تنوع  ساختار بدنه در این لیوان ها بسیار زیاد است که با آنها آشنا میشوید

 لیوان های تبلیغاتی سرامیکی:  برای نوشیدنی های داغ با دمای بالا مناسب است و آسیبی به لوگو و تبلیغات شما نمیرساند .بیشتر لیوان های تبلیغاتی سرامیکی به رنگ سفید و مشکی ساده هستند که لوگو و تبلیغات شما مشخص شود.

لیوان های تبلیغاتی شیشه ای :ظریف و شکننده اند در برابر دما تا حدی مقاوم است اما خطر شکستکی و خراشیدگی دارند ،لوگو و تبلیغات ممکن است خراشیده شوند.

لیوان های تبلیغاتی یخی:جنس بدنه این لیوان ها از فلز است نسبت به مدل های شیشه ای و پلاستیکی مقاومت بالایی دارد اما بدنه فلزی که دارد گرما را بیش از انداره جذب میکند و احتمال خراشیدگی در اثر داغی را دارند.

لیوان های تبلیغاتی تراول ماگ: تراول ماگ تبلیغاتی نوعی ماگ است که با داشتن در برای محافظت و حما و نقل ماگ ویژگی خاصی دارد که میتوان از آن برای سفر و راه های دور استفاده کرد.

لیوان های ماگ تبلیغاتی:این نوع ماگ لیوان هایی با سایز و اندازه های مختلف و دارای دسته های بزرگ برای راحت استفاده کردن میباشند.بیشار از سرامیک با دوام درجه یک هستند.

لیوان های تبلیغاتی حرارتی: این نوع لیوان با حرارت و گرمای نوشیدنی که داخل آن ریخته میشود میتواند تبلیغات و لوگوی شما را نشان بدهد .

لیوانهای تبلیغاتی سفالی :افرادی که دوستدار محیظ زیست  یا لوازم ظبیعی هستند ،از طرفداران ماگ های سفالی هستند . ماگ سفالی نه تنها زیباست ، بلکه قابل بازیافت است و هیچ آسیبی به محیط زیست نمیزند.

بهترین لیوان های تبلیغاتی کدام هستند؟

برای داشتن لیوان های تبلیغاتی عالی باید به ویژگی های زیر توجه شود:

مقاومت بالا

کیفیت چاپ مناسب

خوش دست بودن

قابلیت شست وشوی آسان

داشتن قیمت مناسب

 سفارش لیوان تبلیغاتی عمده

سفارش لیوان تبلیغاتی عمده

چند روش برای چاپ تبلیغات بر روی لیوان های تبلیغاتی؟

لیوان های تبلیغاتی یکی از بهترین عناصر در حوزه بازاریابی و تبلیغات می باشد .میتوانید با حداقل سرمایه گذاری یک تبلیغات طولانی مدت را داشته باشید .ماگ به خاطر استفاده مداوم آن جزء پر فروش ترین های لیوان تبلیغاتی قرار گرفته است.شما میتوانید لوگو و اطلاعات مورد نیاز خود رادروی لیوان چاپ کرده و باسفارش لیوان های تبلیغاتی عمده آن را به مشتریان خود هدیه بدهید.از آنجا که لیوان تبلیغاتی همیشه در دسترس می باشد و افراد در زمان استراحت خود به نوشیدن چای و قهوه می پردازند،به راحتی در ذهن مخاطب مینشیند.چاپ لیوان همچنین به خاطر قیمت مناسب آن نسبت به دیگر روش های تبلیغ مانند چاپ تیشرت ،ساعت،سنگ،قاب کریستالی و.....بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

چرا از لیوان برای تبلیغات استفاده کنیم ؟

کالا های تبلیغاتی مانند لیوان های  تبلیغاتی یک  وسیله بازاریابی عالی هستند که میتوانید از آنها برای تشکر از مشتریان خود استفاده کنید .آنها یک روش عالی برای  قدر دانی از مشتریان شما هستند در حالی که شرکت شما تبلیغ میکند، همزمان مشتریان  با سفارش لیوان ها تبلیغاتی عمده  وفاداری به برند را هم تشویق میکنند.

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

بهترین چاپ برای لیوان های تبلیغاتی  چیست؟

چاپ روی لیوان سرامیکی

این لیوان مقاومت بالایی در برابر دمای بالا دارد و تمیز کردن آن بسیار آسان است . ماگ سرامیکی دما را بهتر نگه میدارد و برای نوشیدنی های گرم مثل چای، هات چاکلت،قهوه و.... مناسب است .ماگ سرامیکی سفید مشکی و رنگی قابل فروش است.تقریبا همه ی مردم در طول روز نوشیدنی گرم میخورند و چه بسا بهتر از لیوان های تبلیغاتی شما استفاده کنند. بی شک با سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده یک انتخاب بدون ریسک و عالی خواهند داشت .

سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده

1_برای سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده برای برند سازی تبلیغات خود ، میتوانید از طریق سایت (برین گیفت) سفارش ثبت کنید.

2_شما میوانید برای سفارش لیوان های تبلیغاتی عمده با شماره تماس09912669527 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *