بلاگ

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

برای سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی با ما همراه باشید. یکی دیگر از محصولات ویژه در گروه هدایای تبلیغاتی،سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی است. لیوان سرامیکی تبلیغاتی به دلیل زیبایی و مقاومت بالا مخاطب های خاص خودش را دارد. این لیوان تبلیغاتی در شرکت. و کارخانه های زیادی به صورت های مختلف تولید و به فروش می رسد. کسب و کار های بزرگ به دنبال راهی برای گسترده کردن و تبلیغات برند خود هستند. یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین کار سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد. بیشتر خریدارهای این لیوان های تبلیغاتی شرکت ها، نوجوانان هستند که برای هدیه و میزهای کارخود با عنوان لیوان سرامیکی تبلیغاتی استفاده می کنند.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی چیست؟

یکی از با خلاقیت ترین تبلیغات ارائه ی اطلاعات بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی است که باعث دیده شدن بیشتر تبلیغات شما می شود. لیوان سرامیکی تبلیغاتی امروزه یکی از بهترین هدایایی است که بازدهی بالایی در تبلیغات برای دیده شدن به وجود آورده است. لیوان ها و ماگ ها لوازم های پرکاربرد هستند که بیشتر افراد ازآنها استفاده می کنند، با چاپ لوگو یا تبلیغات خود آن را خاص و منحصر به فرد کنید. برای رونق کسب و کار و تبلیغات خود از لیوان های سرامیکی تبلیغاتی مناسب استفاده کنید.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی چه کاربردی دارد؟

از نام این محصول می توانید کاربرد آن را متوجه شوید. لیوان تبلیغاتی کاربرد های زیادی دارند و جزء هدایای تبلیغاتی در مشاغل مختلف هستند. شما می توانید با توجه به نیاز تبلیغاتی خود بر روی  بدنه این لیوان ها اطلاعات تبلیغاتی مورد نیاز خود را درج کنید. هدیه دادن و فروش این محصول باعث می شود تبلیغات شما رونق پیدا کند. زمانی که سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی را ثبت می کنید یا از برند خود به فروش می رسانید آنها همیشه جزئیات برند شما را به یاد خواهند داشت.

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی چند نوع است؟

لیوان سرامیکی تبلیغاتی دارای انواع مختلفی در جنس، اندازه، قیمت، رنگ و مدل می باشد:

لیوان سرامیکی تبلیغاتی مشکی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی سفید

لیوان سرامیکی تبلیغاتی رنگی و.....

به دلیل تنوع درمخاطبین و سلایق آنها، شاهد تنوع گسترده در طرح، کاربرد، ابعاد و... در محصولات تولید شده از سرامیک مانند ماگ سرامیکی هستیم. این استقبال تنها به کاربرد شخصی محدود نمی شود و به عنوان هدایای تبلیغاتی با چاپ یک طرح اختصاصی توسط چاپ خانه  بر روی ماگ سرامیکی تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی سرامیکی که به نوعی در تراز همان لیوان سرامیکی تبلیغاتی ایفای نقش می کند، صورت می گیرد.

مزایای لیوان سرامیکی تبلیغاتی

از جمله مهم ترین ویژگی های انواع لیوان سرامیکی تبلیغاتی مقاوم بودن این نوع لیوان ها می باشد. به دلیل پخته شدن گل خام تشکیل دهنده لیوان سرامیکی تبلیغاتی، در نهایت شاهد یک لیوان مقاوم و همچنین جذاب هستیم. در کنار مقاومت لیوان سرامیکی تبلیغاتی، زیبایی و مزیت بسیار مهم آن مخصوصا در حالت لعاب دار، سطح صاف و یک دست در بدنه و درون ماگ سرامیکی است که نسبت به برای مثال: یک لیوان چوبی، مزیت بسیار مهم و کاربردی است. در ادامه به چند مورد از مزایای لیوان سرامیکی تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد:

 1. شناخته شدن برند شما معروفیت
 2. قیمت مقرون به صرفه سود
 3. مناسب برای انواع مکان حتی مسافرت های طولانی مدت
 4. مناسب تمام سنین از جمله کودکان
 5. ماندگاری بالا در برابر گرما و سرما
 6. کیفیت مناسب با استفاده از سرامیک عالی
 7. قابل حمل در مسافرت،کار،مدرسه و...
لیوان سرامیکی تبلیغاتی

لیوان سرامیکی تبلیغاتی

تبلیغات با لیوان سرامیکی 

معمولا چای می نوشید و یا قهوه، نوشیدنی شما در لیوان های سرامیکی طعم دلپذیر تری به نسبت لیوان های پلاستیکی دارند. جذابیت ماگ ها این است که هم برای کسب و کار و هم برای مشتریان شما کاربردی است . چه توسط دریافت کنندگان درخانه و چه در محل کار استفاده شود، این یک راه عالی برای قابل مشاهده بودن لوگوی شما در ذهن مشتریان است و همچنین نام تجاری شما را بسیار معروف می سازد. در واقع یک لیوان سرامیکی تبلیغاتی با لوگو برند شما مانند یک نیروگاه تبلیغاتی است که می تواند هر بار که کاربر یک نوشیدنی را می نوشد، کسب و کار شما را بهبود بخشد هنگام سرمایه گذاری برای کالاهای مارک دار، بسیاری از کسب و کار ها در مورد انتخاب محصولات محتاط هستند.

چاپ بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی

چاپ بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی  یکی از پر فروش ترین انواع چاپ لیوان تبلیغاتی است که به دلیل پایین تر بودن قیمت اولیه این نوع لیوان ها و همچنین کیفیت عالی هر نوع تبلیغ یا برند پر فروش است. جنس این لیوان از سرامیک درجه یک بوده و کاملا قبل شست وشو است. اما بهتر است با دستمال نرم شسته شود. این لیوان در دو رنگ تمام مشکی ساده و سفید برای تبلیغات به کار می رود و لیوان های رنگی آن هم طبق سلیقه شما قابل استفاده است. این لیوان سرامیکی تبلیغاتی یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین هدایایی است که میتوانید برای عزیزان خود تهیه کنید.

انواع چاپ بر روی لیوان سرامیکی تبلیغاتی

 • اسکرین
 • لیتو
 • دیجیتال
 • سابلیمیشن

سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی

برای سفارش لیوان سرامیکی تبلیغاتی برای برند سازی خود می توانید  از طریق سایت برین گیفت سفارش ثبت کرده و انواع لیوان های سرامیکی تبلیغاتی را مشاهده نمایید. همچنین می توانید با شماره تماس 09912669527 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *