بلاگ

ماگ حرارتی تبلیغاتی

ماگ حراتی تبلیغاتی

ماگ حرارتی تبلیغاتی نیز جزء لیوان سرامیکی می باشد با این تفاوت که در حالت سرد ساده و بدون چاپ هستند و موقع ریختن آب گرم یا هر نوشیدنی گرم با حرارت آن رنگ لیوان تغییر کرده و چاپ نمایان می شود. ماگ تبلیغاتی به دلیل جذابیتی که دارد به عنوان یکی از پر طرفدار ترین ماگ ها در عرصه تبلیغات شناخته شده است.ماگ حرارتی تبلیغاتی یک هدیه ویژه برای ماندگار بودن لوگو و تبلیغات شما است، میتوانید از طریق سایت برین گیفت از آنها دیدن کنید.

ماگ چست؟

ماگ به لیوان هایی گفته می شود که برای نوشیدنی های گرم قهوه، چایی بیشتر استفاد می شود، همچنین برای انواع نوشیدنی سرد هم قابل استفاده است. در قدیم هم از لیوان های ماگ استفاده می شد ولی از نظر ظاهری با لیوان های ماگ امروزی بسیار متفاوت هستند. ماگ های قدیم از چوب، استخوان و گل ساخته می شد و مردم از آنها استفاد می کردند. ماگ های امروزی از جنس سرامیک های مقاوم، شیشه، سفالی، فلزی، پلاستیکی هستند که می توان طرح های مختلف هم برروی آنها چاپ کرد. به علاوه طرح تبلیغاتی روی این کالا بیش از هر کالای دیگری مورد توجه قرار می‌گیرد. زیرا معمولاً طرح‌های تبلیغاتی چاپ شده روی لیوان ماندگاری بالایی دارند، به همین دلیل همواره در چشم هستند. در واقع افراد بی آنکه متوجه باشند با استفاده از لیوانشان، نام برند شما را تبلیغ می‌کنند.  

ماگ حرارتی تبلیغاتی

ماگ حرارتی تبلیغاتی

کاربرد ماگ چیست؟

لیولن هایی هستند که قابلیت حمل و نقل دارند و برعکس لیوان های سرد و بی روح عادی این لیوان ها رنگ ها و انواع مختلف زیادی دارد. می توانیم به عنوان هدیه ای پر کاربرد به دوستان خود بدهیم. برای انواع لوگو و تبلیغات می توان از این ماگ ها استفاده کرد هم هدیه ای ماندگار هم کسب و کار پر رونق و عالی. با سفارش ماگ حرارتی تبلیغاتی می توانید سود بالا با قیمت مناسب داشته باشید. چرا که فرد با دریافت چنین هدیه‌ای، ناخودآگاه احساس می‌کند فردی با ارزش برای شرکت شما است؛ به همین دلیل متقابلاً چنین احساسی نسبت به برند شما پیدا می‌کند.

چرا به ماگ حرارتی  تبلیغاتی لیوان جادویی میگویند؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت: ماگ حرارتی یا همان لیوان جادویی از دسته لیوان های سرامیکی است که سطح آن با جوهری اکسیده شده و مخصوص پوشیده شده است. هنگامی که دمای لیوان در حالت معمول دمای اتاق باشد یا به عبارتی سرد باشد رنگ لیوان تغییری ندارن ثابت است ولی اگر گرما به آن بخورد تغییر کرده عکس، لوگو یا تبلیغات شما به طور شگفت انگیزی تغییر می کند.

برسی ساختار ماگ حرارتی تبلیغاتی

جنس سرامیک ماگ های حرارتی، طبیعت دوست است. ماگ های حرارتی به راحتی وارد چرخه محیط زیست می شوند. در انواع جادویی آن از رنگ دانه ترموکرومیک حساس به دما در زیر لعاب استفاده می شود. با توجه به استاندارد های پخت لعاب ها در ظروف مخصوص استفاده در خوراکی ها، حداقل دویست درجه سانتیگراد برای پخت و ثبات لعاب با کوره های نسل جدید به راحتی قابل انجام است. ماگ حرارتی دارای سابقه زیاد است.

ماگ حرارتی تبلیغاتی

ماگ حرارتی تبلیغاتی

چه عاملی باعث می شود ماگ حرارتی تبلیغاتی تغییر رنگ دهد؟

 ماگ حرارتی برای اینکه تغییر رنگ دهد حتما باید از نوشیدنی گرم در آن استفاده شود.ماگ حرارتی به ظروف سرامیکی با قابلیت پخت غذا نیز گفته می شود. سطح بیرونی لیوان های حرارتی ترموکرومیک است.لایه ی بیرونی لیوان های حرارتی با جوهر مخصوص سابلیمیشن که اکسیده شده است و نسبت به دما حساس هستند پوشیده شده است.

آیا هر طرحی را می شود بر روی ماگ حرارتی تبلیغاتی چاپ کرد؟

تولیدات متنوع از این مدل ماگ قطعا بدون مجوز جهانی امکان پذیر نیست. بهترین حالت این است که داخل لیوان طرح دار نباشد. که در سیستم چاپ فقط سطح بیرونی ماگ قابل چاپ می باشد.هر چند لعاب کل لیوان، مانع از این می شود که طرح داخل لیوان با مایع درون ظرف ارتباط برقرار کند.ولی تاکید می شود در سیستم چاپ فقط دیواره ی بیرونی قابل چاپ است.  

یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی

به جرعت می توان گفت یکی از پر فروش ترین نوع هدایای تبلیغاتی ماگ حرارتی تبلیغاتی است. به علت قیمت مناسب و خلاقیت در آن مردم بسیار زیاد از آن استفاده میکنند و تبلیغات شما به عالی ترین روش ممکن پخش می شود.

ماگ حرارتی تبلیغاتی

ماگ حرارتی تبلیغاتی

قیمت چاپ روی لیوان تبلیغاتی حرارتی

قیمت چاپ نیز بر حسب ابعاد و چاپ و تعداد رنگ های موجود در تصویر شما قیمت گذاری می شود که نوع چاپ تامپو یا چاپ سابلیمیشن نیز روی آن تاثیر دارد از همین رو برای دریافت قیمت چاپ کافیسا طرح مورد نظر را از طریق شماره تماس واتساپ یا تلگرام برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما قیمت را به شما ارائه دهند.

قیمت ماگ حرارتی تبلیغاتی

ماگ ها از جنس سرامیک سخت ساخته می شوند که یک هدایای تبلیغاتی لوس و کار آمد تلقی می شوند، که با توجه به ابعاد لیوان و میزان مصرف مواد اولیه قیمت آن محاسبه می شود. خرید لیوان و ماگ سرامیکی تبلیغاتی و ماگ حرارتی تبلیغاتی به عنوان یک کالای تبلیغاتی مهم، بیش از پیش اهمیت پیدا می‌کند. به همین دلیل آشنایی با انواع این محصول تبلیغاتی، انتخاب را برای شما راحت‌تر می‌کند. پس بیایید با هم نگاهی به انواع این کالا و قیمت آنها بی اندازیم. برای دریافت قیمت روز به برین گیفت مراجعه کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *