بلاگ

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

 برای کسب اطلاعات درباره چاپ لیوان تبلیغاتی در برین گیفت با ما همراه باشید. باید به شما گفت کم ترین هزینه ای که می شود برای تبلیغات انجام داد چاپ لیوان تبلیغاتی می باشد. میتوان گفت که هر فردی در طول روز حداقل چندین از نوشیدنی های گرم و سرداستفاده میکند اگر بتوانیم با یک کار ساده و دادن لیوان های تبلیغاتی نام تجاری و برندخودمان را تبلیغ کنیم در یاد و خاطره مشتری خواهیم ماند.

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی یا چاپ روی ماگ یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین هدایایی است که میتوانید برای عزیزان خود تهیه کنید. چاپ لیوان تبلیغاتی به دلیل ماندگاری بالا و کاربردی بودن بسیار زیاد استفاده میشود. جذابی سادگی و ماندگاری بالای این لیوان ها به قدری است که شرکت ها و برند های مختلف با درج لوگو بر روی آنها به برند سازی و تبلیغات میپردازند. چاپ لیوان تبلیغاتی بسیار خلاقانه و همیشه در دسترس مخاطب قرار دارد.

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

انواع چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ روی لیوان تبلیغاتی سرامیکی:

چاپ بر روی لیوان سرامیکی یکی از پر فروش ترین انواع چاپ لیوان تبلیغاتی است که به دلیل پایین تر بودن قیمت اولیه این نوع لیوان ها و همچنین کیفیت عالی هر نوع تبلیغ یا برند پر فروش است. جنس این لیوان از سرامیک درجه یک بوده و کاملا قبل شسوشو است. اما بهتر است با دستمال نرم شسته شود.

چاپ روی لیوان تبلیغاتی حرارتی:

این چاپ جذابیت بسیار زیادی دارد که به تازگی در دست تولید قرار گرفته است. این لیوان در سطح خارجی خود از یکسری سنسور حرارتی ساخته شده اند که در حل سر مشکی هستند اما پس از ریخته شدن مایعات داغ به رنگ سفید تبدیل میشود و طرح دلخواه شما مشخص خواهد شد.

چاپ لیوان روی تبلیغاتی سخنگو:

این لیوان با وجود بارکدی که بر روی بدنه خود دارد با شناسایی موبایل و بارکد خوان میتواند نام و تیلیغ شرکت شمارا اعلام کند.

چاپ روی لیوان تبلیغاتی شیشه ای:

چاپ بر روی لیوان تبلیغاتی شیشه ای برای اهداف تبلیغاتی با تصویر خاص که بخش سفید رنگ آن کمتر است گزینه بهتری به شمار میرود. در این لیوان قسمت سفیدی طرح یا لوگوی شما چاپ نمی یشود و بدنه شیشه ای لیوان مشخص خواهد بود.

چاپ روی لیوان تبلیغاتی تمام رنگ:

این نوع لیوان ها دارای یک رنگ ثابت با تنوع رنگ بالا است. این مدل چاپ به دلیل رنگی بودن و دارای محدودیت ارزان به شمار خواهد رفت.

چاپ روی لیوان تبلیغاتی اکلیلی:

دارای رنگ زیبا و براق بوده و جلوه و نمود عالی طرح لوگوی شما آن را خاص میکند.در این لیوان رنگ سفید طرح دلخواه شما چاپ نمیشود و رنگ خود زمینه مشخص خواهد بود.

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

اصول چاپ لیوان تبلیغاتی  

این چاپ باید در سایت ها یا کارخانه های مطمئن انجام شود.سلیقه در کار، استفاده مناسب از لیوان ها، طرح با کیفیت اصول اصلی در چاپ لیوان تبلیغاتی هستند که باید توجه زیادی به آنها شود. داشتن دستگاه های مناسب برای طرح ها و لوگو ها بسیار ضروری و مؤثر است.

مزایای چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ روی لیوان تبلیغاتی بهترین گزینه برای خرید هدایایی نفیس و ماندگار یا اهداف تبلیغاتی است .لیوان ها امکان چاپ طرح، الگو، نوشته، لوگو یا هر تصویر شخصی و غیر شخصی را بدون محدودیت رنگ فراهم میرساند. در ادامه به چند مورد از مزایای چاپ لیوان تبلیغاتی اشاره خواهیم کرد:

 • شناخته شدن برند شما معروفیت
 • قیمت مقرون به صرفه سود
 • مناسب برای انواع مکان حتی مسافرت های طولانی مدت
 • مناسب تمام سنین از جمله کودکان
 • ماندگاری بالا در برابر گرما و سرما
 • کیفیت مناسب با استفاده از سرامیک عالی
 • قابل حمل در مسافرت،کار،مدرسه و....

انواع روش های چاپ لیوان تبلیغاتی

روش اسکرین:

در این روش ،دستگاه چاپ مخصوص بر روی تور های مخصوص استینسیل زده و جوهر از سوراخ های آن عبور میکند و طرح نهایی چاپ میشود .این روش ارزان قیمت برای طرح هایی با تنوع رنگ پایین و ساده مناسب است.

روش لیتو:

این نوع روش مناسب لیوان های سرامیکی است.در این روش دستگاه پرینتر اختصاصی ،طرح را بر روی کاغذ چاپ کرده و روی ماگ می چسباند، لیوان یا ماگ داخل دستگاه هیدروگرافیک قرار میگیرد تا طرح توسط پرینتر چاپ شود.این روش برای لیوان های بزرگ استوانه ای یا پهن مناسب است و سرعت کمی دارد و برای تعداد بالا مناسب نیست.

چاپ دیجیتال:

چاپ روی لیوان با روش دیجیتال توسط دستگاه های چاپ پیشرفته به شکلی بسیار سریع انجام میگیرد .این روش برای طرح هایی با تنو رنگ و جزئیات بالای طرح و الگو بسیار مناسب می باشد.

چاپ سابلیمیشن:

یکی از محبوب ترین و رایج ترین روش های چاپ لیوان یا ماگ است که از متد پرس حرارتی برای تثبیت طرح استفاده میگردد . این روش با قیمت مناسب برای کسب و کار های مختلف قابل انجام می باشد.

چاپ لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی

اشتباهات در چاپ لیوان تبلیغاتی

در کلیه فرآیند های چاپ و در تمامی مراحل چاپ و بسته بندی، چاپ جعبه، الگو، طرح و... همیشه احتمال بروز مشکلات وجود دارد که در نهایت روی کیفیت چاپ اثر میگذارد. در ادامه به برخی از این موارد اشاره خواهد شد:

 • دقت نداشتن به ابعاد و سایز لیوان یا ماگ برای چاپ جعبه مقوایی ارزان و رزولوشن عالی.
 • مشخص نبودن حاشیه ها در طرح، عکس، نوشته ها یا الگو های مد نظر.
 • غلط املایی در فایل های چاپی.
 • عدم استفاده از سیستم رنگی (cmyk)
 • عدم استفاده از طرح های گرافیکی وکتور(vector)
 • عدم دقت در استفاده از تکنیک های مناسب با توجه به اهداف تبلیغاتی و بازار هدف.
 • انتخاب سایز نامناسب برای چاپ روی لیوان و نمایش نامناسب طرح.

شرکت چاپ لیوان تبلیغاتی

برین گیفت (Barin Gift)

با بهترین فعالیت در چاپ و تولیدات انواع محصولات تبلیغاتی از جمله ارائه خدمات چاپ لیوان تبلیغاتی، ماگ و.... به کمک پیشرفته ترین دستگاه ها و جدید ترین متد روز تبلیغاتی عالی داشته باشید. برین گیفت از مرحله طراحی الگو و طرح و همچنین جعبه کارتنی ماگ تا چاپ به کمک دستگاه ها و شیوه های انتخابی ، در کنار شما است.برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت برین گیفت (BarinGift) مراجه کنید. شما میتوانید با وجود چاپ با کیفیت و با دوام بهترین تبلیغات را داشته باشید و ایده های جذاب و متنوع خود را برای بازاریابی و کسب و کار برند خود بر روی این لیوان ها اجرا کنید.

 

 

 

 

  

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *